O TIENS

logo Korporacja TIENS (dawniej TIANSHI) założona w 1993 roku przez Li Din Juań, obecnego prezydenta korporacji, w 1995 rozpoczęła działalność na chińskim rynku, a w 1998 roku weszła na rynek międzynarodowy. TIENS jest jedną z największych międzynarodowych korporacji w świecie, wytwarzających produkty ochrony zdrowia.

Główna siedziba TIENS znajduje się w stolicy Chin – Pekinie, w centrum biznesowym Hendersen. W Ucyn, w mieście Tianjin, w strefie rozwoju nowych technologii znajduje się zarząd firmy i produkcja.

Celem i głównym mottem korporacji jest: “Nieść zdrowie ludzkości, służyć społeczeństwu, rozwijać produkcję.”

Główną działalnością jest produkcja suplementów (dodatków żywnościowych), które mają właściwości bilansowania składników pokarmowych w naszym organizmie, obniżania poziomu lipidów we krwi, przedłużania życia, profilaktyki raka, poprawiania perystaltyki jelit, wzmacniania układu odpornościowego itd.

Dodatki do żywności TIENS produkowane są na bazie nowoczesnych technologii, wykorzystujących osiągnięcia bioinżynierii i inżynierii genetycznej.
TIENS utrzymuje wysoką jakość produktów, aby sprostać wysokim wymaganiom rynku. Duża cześć dochodów jest przeznaczana na nowe badania i unowocześnienie linii produkcyjnych. Korporacja TIANSHI stworzyła precyzyjny system kontroli jakości na każdym etapie produkcji, otrzymała Międzynarodowy Certyfikat Jakości ISO 9002 oraz GMP.

Zapraszam do obejrzenia filmu FLY WITH TIENS w polskiej wersji językowej:

Jaki jest potencjał firmy?

W roku 1999 obrót sprzedaży suplementów wyniósł powyżej 1 mld dolarów. „Coca-Cola” osiągnęła taki obrót – 1 mld dolarów w ciągu 23 lata pracy, a korporacja TIANSHI w ciągu 6 lat. Dynamika sprzedaży korporacji nie ma równej sobie.

Produkcja korporacji skupiona jest w pięciu krajach świata – Chinach, USA, Malezji, Hiszpanii, Niemczech. Zakłady produkcyjne zajmują powierzchnię powyżej 260 tys. m2. Obecnie korporacja posiada ponad 15 przedsiębiorstw, w tym przemysłowo-komercyjny instytut Tianshi, uniwersytet, posiada własne laboratoria badawcze, firmę transportową i nowoczesne hotele. Magazyny korporacji znajdują się na całym świecie.

W 1998 roku korporacja została wyróżniona przez Międzynarodową Organizację Ochrony Zdrowia główną nagrodą „Progres w zdrowiu ludzkości”. Imię prezydenta korporacji Li Din Juania zostało zapisane do księgi „Znanych ludzi świata ONZ”.

Od momentu powstania, korporacja TIANSHI nie miała i nie ma długów, dlatego Międzynarodowy Bank Kredytowy zaliczył korporacje do kategorii AA ryzyka zainwestowania kapitału.

Korporacja TIANSHI jest członkiem międzynarodowego komitetu MLM. Firma założona w 1995 roku, po 13 latach posiada 16 milionów dystrybutorów w 190 krajach i regionach na całym świecie! (dane z 2008r).

Obecnie TIENS rozszerza swoją działalność na zachodzie, podczas gdy wiele firm europejskich i amerykańskich kieruje swoje kroki na wschód. Po 6 latach swojej bytności na rynkach europejskich TIENS jest obecna w ponad 20 krajach europejskich (dane z 2008r).

Międzynarodowy Park Branży Zdrowia w Tianjin, Chiny

W Tianjin, w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii znajduje się Międzynarodowy Park Branży Zdrowia TIENS, zajmujący obszar jednego kilometra kwadratowego. W Parku tym prowadzone są badania, prace nad rozwojem produktów i produkcja. Mieści się w nim sala konferencyjna, centrum edukacji i szkoleń, hotele i centrum opieki zdrowotnej.
Zobacz film:

Centrum Odnowy Biologiczno-Medycznej TIENS

20-go października 2010r w Tianjin, na terenie Parku Nowoczesnych Technologii, zostało otwarte Centrum Odnowy Biologiczno-Medycznej TIENS „Taj Ji Sun”.
To nowoczesne centrum zdrowia ma stać się światowym liderem, łączącym tajniki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z elementami nowoczesnych nauk medycznych.
„Taj Ji Sun” zatrudnia ponad 700 osób personelu medycznego. Pomieszczenia Centrum otwarte są zarówno dla prywatnych osób, jak i dla Konsultantów TIENS z całego świata.

Zobacz, jakie są korzyści współpracy z TIENS

Jeśli jesteś zainteresowany Kartą Klienta TIENS lub współpracą, proszę o kontakt.Zadaj pytanie/Złóż zamówienie


    Tutaj możesz zadać pytanie lub złożyć zamówienie na dowolny produkt bądź Kartę Klienta. Postaram się odpowiedzieć w ciągu 24h. Zapraszam.


    Imię i nazwisko*:


    Email*:


    Telefon*:


    Treść: