(Super Calcium Powder for children)

Sprawdź cenę.

Zaleca się dzieciom profilaktycznie 2 razy w roku, wiosną i jesienią po 28 dni, jak również w czasie ząbkowania i aktywnego wzrostu.

Preparaty wapniowe TIENS – w odróżnieniu od innych preparatów wapniowych produkowanych ze skorup małż, a więc zawierających słabo przyswajalny wapń nieorganiczny – zawierają wapń organiczny jonizowany. Jest on oparty na najnowszej technologii produkcji, dzięki czemu jego przyswajalność wynosi 95 procent.
Zobacz również Seria odżywczych produktów z wapniem TIENS

Skład:

wapń organiczny (uzyskany z kości w procesie zymolizy), białko jaja, oligosacharydy, tauryna, witaminy: A, C, D, żelazo, cynk.

Działanie (wg tradycyjnej medycyny chińskiej):

stymuluje prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka, wzmacnia zdrowie, zaspokaja w pełni zapotrzebowanie organizmu dziecka na witaminy i mikroelementy

Wskazania (wg tradycyjnej medycyny chińskiej):

W profilaktyce i wspomagająco przy następujących dolegliwościach: krzywica, wady postawy, skrzywienie kręgosłupa, niski wzrost, bóle wzrostowe, zapalenie stawów, urazy, złamania, próchnica, nadpobudliwość, ADHD, problemy w nauce, dyslekcja, anemia, osłabienie odporności, alergia, astma, atopowe zapalenie skóry, dysbakterioza, drożdżyca.

Przeciwwskazania:

Dzieci do 1 roku życia.

Sposób przyjmowania:

Dzieci od 1 – 5 lat: ½ saszetki rozpuszczonej w ½ szklanki ciepłej wody pić raz dziennie – wieczorem, dzieci powyżej 5 lat: 1 saszetkę rozpuszczoną dziennie. Można podać z kaszą lub twarożkiem (najlepiej w godz. 17.00 – 19.00). Kobiety w ciąży i karmiące – 1 saszetkę dziennie. Nie łączyć z kawą i herbatą.

Ilość w opakowaniu: 10 saszetek

Biowapn dla dzieci

UWAGA: Suplement diety. Preparat nie jest lekiem i nie zastępuje leków przepisanych przez lekarza. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.Na temat znaczenia wapnia dla człowieka przeczytasz więcej w artykule Rola wapnia w organizmieZapraszam też do obejrzenia krótkiego filmu nakręconego podczas wizyty Chinki Xiaoxia Liu w Polsce:Złóż zamówienie mailowo lub telefonicznie lub przejdź do sklepu