(z funkcją obniżania ciśnienia)


Sprawdź cenę.

Cisnieniomierz

W automatycznym ciśnieniomierzu – mikrokomputerze SF-852 na rękę służącym również do obniżenia ciśnienia krwi, zastosowany został najnowszy japoński kontroler, co pozwoliło na połączenie osiągnięć współczesnej techniki elektronicznej i tradycyjnej wiedzy chińskiej medycyny – akupunktury. Jedno urządzenie spełnia dwie funkcje: dokonuje pomiaru ciśnienia i obniża podwyższone ciśnienie.

Działanie

Oddziaływanie dokonuje się za pomocą elektrycznych impulsów o niskiej częstotliwości, okresowo stymulujących punkty akupunkturowe. Działanie na te punkty poprawia krążenie krwi i mikrocyrkulację, stan ścianek naczyń krwionośnych, wzmacnia nerki. Tym sposobem udaje się wyregulować ciśnienie krwi, poprawić pracę mózgu i oczu.

Właściwości

• nieduży rozmiar – urządzenie wygodnie nosić przy sobie;
• posiada funkcję ochrony danych; zachowuje wskazania siedmiu pomiarów ciśnienia krwi i jedną średnią;
• posiada funkcję poszukiwanie, z pomocą której można odczytać zachowaną wcześniej informację (wskazanie ciśnienia krwi);
• posiada funkcję odprowadzanie, z pomocą której można usunąć chronione wcześniej informacje;
• posiada duży ciekłokrystaliczny ekran i wygodne administrowanie za pomocą przycisków; wedle życzenia można ustawić czas pracy;
• posiada funkcję automatycznego wyłączania; ciśnieniomierz wyłącza się po upływie dwóch minut od zakończenia pomiaru.

Uwaga

Już podczas pierwszego zabiegu w celu trwałego obniżenia ciśnienia odczuwany jest specyficzny (aczkolwiek delikatny) przepływ energii przez meridian. Natomiast należy pamiętać, że sam efekt obniżenia ciśnienia nie nastąpi zaraz po zabiegu. Jest to proces, który przy codziennym stosowaniu urządzenia będzie stopniowo następował z czasem. Ciśnieniomierz można stosować trzy razy dziennie, natomiast na początku rozpoczynania używania tego urządzenia zaleca się robić zabieg raz dziennie, z czasem – dwa, a później – trzy razy dziennie.

Cisnieniomierz


KUPUJ TANIEJ!!! bez 25% marży!

Sprawdź, co daje Karta Klienta TIENSZłóż zamówienie mailowo lub telefonicznie lub przejdź do sklepu