Sprawdź cenę.

Ozonator
Ozonator TIENS jest wynikiem połączenia wiedzy z dziedziny mikrobiologii, elektroniki oraz inżynierii przemysłowej, wykorzystuje wyjątkowe właściwości ozonu (O3) dla potrzeb życia codziennego. Posiada ono funkcję sterylizacji i odkażania, zapewnia antyseptyczność i świeżość, unieszkodliwia pestycydy, a w ten sposób rozwiązuje powszechnie występujące problemy związane ze złą jakością powietrza, a także obecnością bakterii w domach oraz pomieszczeniach biurowych.

Ozonator TIENS jest więc niezwykle ważnym narzędziem służącym poprawie jakości naszego życia oraz warunków pracy.

Działanie

Usuwa pestycydy, rozkłada hormony zawarte w mięsie i owocach morza, zabija bakterie, wydłuża czas świeżości, oczyszcza wodę, odkaża i odświeża mięso, sterylizuje i myje naczynia kuchenne, butelki, ręczniki i ubrania, etc.
Eliminuje nieprzyjemny zapach w lodówce i utrzymuje jedzenie w świeżości, sterylizuje skórę, oczyszcza powietrze, usuwa formaldehyd, dym i nieprzyjemny zapach wewnątrz pomieszczeń, niszczy bakterie, zwiększanie ilości tlenu w akwarium

Właściwości:

Zaawansowane technologicznie części
Stabilna pompa powietrzna o dużej mocy
Wbudowany wysokiej jakości antyuszkodzeniowy chip
Dużej mocy, bezpieczny transformator
Duża moc indukcji
Nowoczesny koncept otwartego przewodu ozonowego
Zatwierdzony do użytku trzema unikalnymi certyfikatami:

  • Certyfikat bezpieczeństwa (CE)
  • 3 patenty: Projekt zewnętrzny, projekt strukturalny i okrągła bezpieczna budowa
  • Testowany i certyfikowany przez właściwe urzędy.

Uwaga:

Ozonator TIENS zawsze musi być ustawiony powyżej lustra wody (naczynia w którym znajdują się np. owoce i warzywa). W przeciwnym wypadku będzie zasysał wodę i może ulec uszkodzeniu.

Zobacz film, jak ozonuje się mięso i warzywa:

Przeczytaj też artykuł Toksyczna Żywność


Zapraszam też do obejrzenia krótkiego, ciekawego filmu, nakręconego podczas wizyty Chinki Xiaoxia Liu w PolsceZłóż zamówienie mailowo lub telefonicznie lub przejdź do sklepu