Pas Shaping Queen (KRÓLOWA KSZTAŁTOWANIA)


Pas posiada 5 wbudowanych silników o dużej częstotliwości drgań silnie rozbijających tłuszcz. Pracują one na 8 programach, regulowanych za pomocą systemu kontroli, które silnie mechanicznie oddziałują na głębokie pokłady tłuszczu

Pas duży

20 silnych magnesów tworzy siatkę pola powodującego rozpad tłuszczu.
Wbudowane tworzywo krótkofalowo-termo-biologiczne utrzymuje niezbędną temperaturę, a pola magnetyczne o określonej częstotliwości w nakładkach do powiększania piersi efektywnie masują trzy punkty umieszczone na piersiach (Qimen, Tianchi, Shanzhong), przyśpieszając cyrkulację, sprzyjając powiększaniu piersi, ujędrniając je i poprawiając ich linię.

Pas posiada jeszcze kilka znaczących funkcji. W skład tego specjalistycznego kompletu wchodzi również pas na ręce i nogi.
Przy pomocy elektrostymulacji słaby, wywołujący przyjemne odczucia prąd o niskiej częstotliwości, oddziałuje na skórę dzięki przewodnictwu specjalnego żelu. Wywołując naturalne mikroskurcze systemu nerwowego, Pas Shaping Queen stymuluje system nerwowy w miejscach bezpośredniego nałożenia, aż do nerwów motorycznych i komórek motorycznych w głębi tkanek, co przyspiesza cyrkulację krwi w naczyniach, zwiększa napięcie mięśniowe i prowadzi do efektu odchudzania.
Dodatkowym atutem pasa jest akumulator, umożliwiający korzystanie z niego przy niedostępności gniazda prądu.

Poszczególne składniki pasa i ich funkcje

Motory rozbijające pokłady tłuszczu
5 silnych rozbijających pokłady tłuszczu motorów opracowanych zgodnie ze znajomością właściwości budowy talii, brzucha i pleców, o częstotliwości uderzeń 58000/min. i z systemem kontroli G8 dającym 8 możliwości pracy do wyboru (programy: cykliczny, periodyczny, uciskania palcami,, wibracyjny, stukający, drapiący, lekkiego dotyku, całopowierzchniowy), oddziałujących na poziomie komórki. Rozbijany tłuszcz wyprowadzany jest z ciała przez gruczoły potowe i układ moczowy.

Magnesy o dużej mocy
Każdy odcinek ciała w efekcie indukcji elektromagnetycznej zostaje poddany oddziaływaniu siatki magnetycznej, którą kształtuje 20 magnesów dużej mocy. Dzięki silnej fali magnetycznej o proporcjach 8:100 rozszczepianie komórek tłuszczowych jest szybsze i bardziej efektywne.

Oddziaływanie ciepłem
W ostatecznie dopracowanym modelu wykorzystana została krótkofalowa cieplna i spalająca tłuszcz technologia, przyśpieszająca i usprawniająca spalanie tłuszczu, działając na jeszcze głębszych warstwach tłuszczu.

Magnetyczno-falowy mechanizm powiększający piersi
Jest opracowany tak, by dokładnie odwzorowywać zarys piersi, mechanicznie masuje i stymuluje trzy punkty na piersiach w 8 różnych programach fal magnetycznych, przyspieszając cyrkulację krwi i rozrost gruczołów piersiowych, co znacznie zwiększa rozmiar biustu.

Krem do masażu
Należy stosować łącznie z pasem do masażu rąk i nóg w celu zwiększenia efektu.

Pas na ręce i nogi
Efektywność działania pasa zwiększa się przy jednoczesnym stosowaniu pasa na ręce i nogi, który zakłada się bezpośrednio na ciało. Technologia elektroniczna przewodzi słaby, wywołujący przyjemne odczucia, prąd o niskiej częstotliwości, dzięki przewodności specjalistycznego żelu. Wywołując naturalne skurcze ciała, stymuluje nerwy motoryczne i komórki motoryczne w głębi tkanek, co przyspiesza cyrkulację krwi w naczyniach, zwiększa naprężenie mięśni i powoduje szczuplenie rąk i nóg.

Akumulator
Jest wygodny w użyciu, można go ładować, zapewniając tym samym energię niezbędną do pracy pasa. Ładowanie baterii trwa 2-2,5 godz. i można je ładować w trakcie używania pasa.

Skład zestawu:
· Pas Shaping Queen Tiens
· Krem do masażu
· Masażer na nogi i ramiona
· Nakładki na piersi
· Zasilacz
· Zasilacz samochodowy
· Bateria wielokrotnego ładowania (Akumulator)
· Instrukcja użytkowania w języku polskim + tłumaczenie na j. polski
· Gwarancja 12 miesięczna

Pas duży