Pas do odchudzania i masażu firmy TIENS jest urządzeniem bardzo praktycznym, a co najważniejsze – skutecznym, umożliwiającym szybką i trwała utratę zbędnych kilogramów i centymetrów.

Jest to produkt skierowany do osób dbających o swoje zdrowie i zgrabną sylwetkę, mających problemy z kręgosłupem, mięśniami (m.in. kontuzje) i nadwagą (tkanka tłuszczowa i celulitis).

Pas ten ma 4-stopniowe spektrum działania: magnetyczne, wibracyjne, masujące oraz podgrzewające, sterowane przez mikrokomputer. Posiada 4 silne magnesy, które wytwarzają pole magnetyczne oddziałujące na wszystkie układy i funkcje organizmu, 5 mocnych silników, których zdaniem jest rozbijanie tłuszczu oraz Minikomputer, umożliwiający wybranie odpowiedniej funkcji w zależności od potrzeb.
Dzięki mocno wibrującym ruchom małych kółek i polu magnetycznemu skutecznie masuje, wygładza i poprawia elastyczność skóry, reguluje krążenie, funkcjonowanie organów wewnętrznych (m.in. ruch robaczkowy jelit) i układu nerwowego.
Pas stymuluje wydzielanie moczu, oczyszcza organizm z toksyn, powstających przy spalaniu komórek tłuszczowych, wpływa pozytywnie na układ nerwowy, odpręża mięśnie.
Pas może być stosowany na talii, szyi, biodrach, rękach. Może być również stosowany do masażu kręgosłupa (można rozłożyć pas na łóżku). Stosowany może być również przy zapaleniach reumatycznych stawów oraz nadciągnięciu mięśni.
Pas idealnie i szybko wyszczupla sylwetkę, zapewnia siłę oraz piękną i błyszczącą skórę.
W odróżnieniu od innych aparatów podobnego znaczenia, ten pas ma funkcje nie tylko wibracji, lecz także masażu i podgrzewania. Pole magnetyczne polepsza wyniki kuracji ponieważ wnika 7 cm w głab rozbijając tkankę tłuszczową.

Pas posiada 8 programów – 8 różnych możliwości drgań, każdy dostosowany do indywidualnych potrzeb w celu osiągnięcia maksymalnej efektywności.
1. Cykliczny
2. Przerywany
3. Nacisku punktowego
4. Wibracyjny
5. Uderzeniowy
6. Modelujący
7. Miejscowego dotyku
8. Wszystkie tryby na przemian
Tkanka tłuszczowa, która jest zbijana przez pas zostaje wydzielona na zewnątrz w postaci potu i płynów ustrojowych. Magnesy zainstalowane w pasie wprowadzają ciało w otoczenie fal magnetycznych co sprawia że ciało pozostaje pod korzystnym wpływem wibracji magnetycznej.

Pas skutecznie rzeźbi i rozwija mięśnie:

  • karku i barków (rozluźnia zesztywnienie, uśmierza ból, relaksuje)
  • piersi (ujędrnia, poprawia kształt)
  • przepony (niweluje wiotkość)
  • talii (redukuje tkankę tłuszczową, wyszczupla)
  • pleców (relaksuje, uśmierza ból)
  • brzucha (redukuje tkankę tłuszczową, wzmacnia)
  • bioder (wzmacnia mięśnie, wyszczupla)
  • klatki piersiowej (rozwija mięśnie, wzmacnia, ujędrnia)
  • ud (wyszczupla, wzmacnia, ujędrnia)
  • rąk (wzmacnia, ujędrnia, rozwija mięśnie)

Stosowanie pasa nie wymaga poświęcania wolnego czasu!!
Pas Odchudzający Tiens można stosować podczas wykonywania codziennych czynności: w domu, w pracy, można zabrać ze sobą w podróż, można go również używać podczas kierowania samochodem.
Jest to istotne, gdyż ważne jest, aby używać pasa nieprzerwanie przez min. 30minut dziennie na wybraną część ciała.

Uwaga!

Z Pasa Odchudzającego Tiens powinno się korzystać po upływie około 2 godzin od ostatniego posiłku.
Aby uzyskać optymalne rezultaty, przed i po użyciu Pasa dobrze jest wypić szklankę wody niegazowanej.

Wskazania:

bóle kręgosłupa, nadwaga i otyłość, celulitis, reumatoidalne zapalenie stawów, naciągnięcia mięśni, siedzący tryb życia, stres

Przeciwwskazania:

ostre schorzenia kardiologiczne, rozrusznik serca, implanty metalowe w kościach, ciąża, menstruacja, niewydolność nerek, choroby nowotworowe

Produkt posiada wymagane w Polsce zezwolenie Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Certyfikat ISO 9002. Posiada też Certyfikat Zgodności z Europejskimi Normami Bezpieczeństwa CE.

Pas mały Tiens


KUPUJ TANIEJ!!! bez 25% marży!

Sprawdź, co daje Karta Klienta TIENSZłóż zamówienie mailowo lub telefonicznie lub przejdź do sklepu