Farida Bikbaeva
Serdecznie zapraszamy na niesamowite 2-dniowe szkolenie z udziałem dr Faridy Bikbaeva’ej, które odbędzie się w dniach 15-16 marca 2014 w Hotelu GROMADA Lotnisko przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie.

Kim jest Farida Bikbaeva?

Z wykształcenia lekarz medycyny – chirurg, specjalista m.in. urologii, ginekologii, kardiologii i neurochirurgii. Autor wielu książek przetłumaczonych na 15 języków! Wulkan energii i kopalnia wiedzy! Międzynarodowy Lektor TIENS, Lider z Tytułem Honorowym Srebrny Lew. Jej motto brzmi: „Zdrowie jest szczytem, który każdy powinien pokonać samodzielnie”.

Program szkolenia

Farida Bikbaeva - program szkolenia

Kliknij, żeby powiększyć

Cena biletu na szkolenie – 190zł

Cena biletu obejmuje:

  • Dwa dni szkolenia z dr Faridą Bikbaeva
  • Wyżywienie (sobota, niedziela: lunch i przerwa kawowa)


Jak zdobyć bezpłatny bilet na szkolenie?

Oto warunki, jakie trzeba spełnić aby otrzymać bezpłatny bilet i zasiąść w specjalnym sektorze tuż obok Gości Honorowych i Top Liderów TIENS w Polsce!

DLA NOWYCH KONSULTANTÓW *

Zostań Konsultantem TIENS i osiągnij poziom 4* w ciągu dwóch miesięcy rozliczeniowych styczeń-luty 2014 a otrzymasz bilet~ na dwudniowe szkolenie TIENS!

DLA ISTNIEJĄCYCH KONSULTANTÓW *

Wprowadź do TIENS dwóch nowych Konsultantów (bezpośrednio sponsorowanych lub w przesuniętej linii sponsorowania) w ciągu dwóch miesięcy rozliczeniowych styczeń-luty 2014 i pomóż obydwu osiągnąć poziom 4* a otrzymasz bilet~ na dwudniowe szkolenie TIENS!

  • Nowy Konsultant – każda osoba, która podpisze po raz pierwszy umowę z TIENS w okresie 23.12.2013 – 23.02.2014
  • Każdy Konsultant, który podpisał umowę przed datą 23.12.2013 będzie traktowany jako Istniejący Konsultant