(Naturalny sen)
Sprawdź cenę.

Jest to nadzwyczajny preparat, który normalizuje sen i nie uzależnia przy dłuższym stosowaniu. Zioła wchodzące w skład preparatu od dawna stosowane są w medycynie narodowej różnych krajów.

Skład:

mak kalifornijski, głóg kolczasty, męczennica krwista, rozdrobniony pyłek kwiatowy.

Mak kalifornijski bogaty jest w wit.C i E, wielonienasycone kwasy tłuszczowe, sole magnezu i żelaza, działa uspakajająco, nasennie, przeciw kaszlowi.

Głóg reguluje pracę mięśnia sercowego, poszerza tętnice wieńcowe, działa uspokajająco.

Męczennica uspakaja, zmniejsza pobudzenie mózgu, reguluje fazy snu.

Pyłek kwiatowy – to główny składnik pożywienia pszczół. Stanowi pełnowartościowe źródło białka (40%), z pełnym zestawem aminokwasów, tłuszczy, spośród których 70% to kwasy tłuszczowe Omega-3. Pyłek zawiera 25 mikroelementów (38% wagi pyłku), witaminy, enzymy, hormony, najaktywniejsze bioflawonidy, w tym rutynę, która wzmacnia naczynia i pomaga w walce z jaskrą. Jest to produkt żywnościowy o stuprocentowo zbalansowanym składzie, doskonały dla organizmu człowieka. Ziarna naturalnego pyłku kwiatowego posiadają mocną zewnętrzną błonę, która szybko rozpuszczana jest w organizmie pszczół, jednak w przewodzie pokarmowym człowieka proces ten przebiega słabiej. W związku z tym korporacja „Tianshi” poddaje granulki pyłku obróbce w celu pozbawienia ich błony, co znacznie zwiększa przyswajalność i pozwala na zmniejszenie dawek.

Działanie (wg tradycyjnej medycyny chińskiej):

działa uspokajająco na centralny układ nerwowy, zmniejsza nadpobudliwość, likwiduje uczucie trwogi, strachu, lęku, normalizuje psychikę, działa lekko nasennie, wywołuje sen fizjologiczny, reguluje fazy snu, pomaga w nerwicach związanych z napięciem przedmiesiączkowym i klimakterium, jest efektywny przy nadpobudliwości i moczeniu nocnym u dzieci, stymuluje rozwój umysłowy, pomocny w leczeniu powikłań pogrypowych i alkoholizmu, zmniejsza napady kaszlu, sprzyja odkrztuszaniu flegmy, poprawia pracę i dotlenienie mięśnia sercowego, zmniejsza palpitacje serca, wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia ich elastyczność, działa lekko przeciwbólowo, posiada właściwości detoksykacyjne, antyoksydacyjne i antyhistaminowe, podwyższa odporność, działa przeciwzapalnie, poprawia apetyt, uzupełnia i zwiększa przyswajanie substancji odżywczych.

Wskazania (wg tradycyjnej medycyny chińskiej):

W profilaktyce i wspomagająco przy następujących dolegliwościach: zaburzenie snu, bezsenność, zaburzenia aktywności umysłowej, różne odmiany neurastenii, fobie, neurozy, depresja, histeria, zaburzenie krążenia krwi w mózgu, migrena, zapalenie i niedotlenienie mięśnia sercowego, tachykardia, nadciśnienie, upośledzenie fizyczne i umysłowe, nerwice towarzyszące klimakterium i zespołowi napięcia przed miesiączkowego, epilepsja.

Przeciwwskazania:

zawał, udar, okres kamienia piersią, alergia na produkty pochodzenia pszczelego.

Sposób przyjmowania:

Dzieci 1-3 lat – ¼ tab. raz dziennie. Dzieci do 5 lat – 1/3 tab. raz dziennie. Dzieci do 12 lat – 1 tab. raz dziennie. Dorośli – 1-2 tab. raz dziennie. Przyjmować 1-2 godz. przed snem dobrze przeżuwając tabletkę. Popić ½-1 szklanką ciepłej wody.

Ilość w opakowaniu: 60 tabletekSleeping natural

UWAGA: Suplement diety. Preparat nie jest lekiem i nie zastępuje leków przepisanych przez lekarza. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.


Złóż zamówienie mailowo lub telefonicznie lub przejdź do sklepu