Sprawdź cenę.

Spirulina
Wzmacnia odporność organizmu 40 razy skuteczniej niż popularna echinacea i 20 razy skuteczniej niż aloes!
Ten niebiesko-zielony mikroskopijny wodorost jest skarbnicą mikroelementów, witamin i aminokwasów oraz innych rzadkich i cennych substancji odżywczych. W 65% składa się z pełnowartościowego białka – zawiera aż 18 aminokwasów, w tym 8 niezbędnych. Wzmacnia organizm, krew, reguluje poziom cholesterolu i cukru we krwi.
1g spiruliny odpowiada 1kg warzyw.
Ze względu na swoje właściwości spirulina uważana jest za idealny suplement żywieniowy XXI wieku.

Skład:

Ekstrakt z mikroalg Arthrospira platensis

Jest to mikroskopijny, delikatny wodorost barwy niebiesko – zielonej. Występuje w klimacie suchym, ciepłym w jeziorach o dużej zawartości soli. Spirulina TIENS pochodzi z jeziora CZINHAI w prowincji INAN w Chinach, gdzie woda i powietrze nie są skażone zanieczyszczeniami. Tym różni się od hodowanej sztucznie na „farmach spiruliny”.

Działanie:

Spirulina zawiera 65% łatwo przyswajalnych białek roślinnych. Wyróżnia się wysoką zawartością naturalnych antyutleniaczy. Zawiera witaminę B12, żelazo, magnez, miedź, cynk, fosfor, selen oraz 8 aminokwasów egzogennych – dostarczanych z pokarmem (12 aminokwasów – endogennych syntetyzuje sam organizm). Spirulina pobudza do działania makrofagi – komórki układu immunologicznego. Nazywana jest „mlekiem Matki Ziemi”, ponieważ ma niezykle wysokie stężenie bardzo rzadkiego kwasu gammalinolenowego – ważnego składnika kobiecego pokarmu. Znana jest te pod nazwą „zielone mięso” z powodu niespotykanie wysokiej zawartości wysokowartościowego białka.

Stosowana jest w profilaktyce raka jelita grubego, obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów, reguluje poziom cukru we krwi, poprawia przemianę materii, dostarcza dobrego błonnika, który wyprowadza z jelit toksyny – produkty metabolizmu, wzmacnia organizm przy stosowaniu różnych diet odchudzających, jako czynnik regenerujący.

Wskazania:

W profilaktyce i wspomagająco przy następujących dolegliwościach: anemia złośliwa, przy chemio i radioterapii, miażdżyca naczyń (zawały, udary, wylewy), cukrzyca – w przypadkach ciężkich powoduje zmniejszenie objawów ubocznych choroby, jak również zmniejszenie dawek insuliny; przewlekłe stany zapalne oczu (jęczmień, gradówka); daleko i krótkowzroczność; stany zapalne jelit i dróg żółciowych, chroniczne przeziębienia, oczyszczanie organizmu, normalizuje masę ciała, niedożywienie, osłabienie fizyczne po przebytych operacjach (rekonwalescenci), przy wszelkich chorobach skóry, kosmetyka – maseczka na twarz (ujędrnia i regeneruje skórę).

Przeciwwskazania:

Niewydolność nerek (zawiera dużo białka).

Sposób przyjmowania:

1-2 razy dziennie po 2-3 kapsułki

Ilość w opakowaniu: 100 kapsułek (Chiny)

Spirulina
UWAGA: Suplement diety. Preparat nie jest lekiem i nie zastępuje leków przepisanych przez lekarza. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.


Zapraszam też do obejrzenia krótkiego, ciekawego filmu, nakręconego podczas wizyty Chinki Xiaoxia Liu w Polsce:Złóż zamówienie mailowo lub telefonicznie lub przejdź do sklepu