Nazywam się Jolanta Załucka, jestem właścicielem firmy Klub Medycyny Naturalnej i Konsultantem firmy TIENS z tytułem honorowym Brązowy Lew.

Serdecznie witam Cię na swojej stronie internetowej i zapraszam do wspólnego odkrywania tajemnic medycyny chińskiej i tybetańskiej. Polecam z pełnym przekonaniem wyjątkową ofertę korporacji TIENS, gdyż znalazłam w tej firmie nie tylko drogę do zdrowia, ale również wspaniałych przyjaciół, dobrą zabawę, podróże oraz całkiem realną szansę na lepsze jutro.

Klub TIENS – to Klub Medycyny Naturalnej, w którym pomagamy zdiagnozować problemy zdrowotne, doradzamy w doborze suplementów diety, polecamy kuracje oczyszczające, odchudzające, regenerujące, organizujemy też prezentacje i szkolenia z zakresu tajników medycyny chińskiej i biznesu MLM.

Dołącz do Klubu TIENS, do naszego Zespołu! Poznaj bogatą ofertę produktową i sprawdź możliwości!

CHINY Lijiang

Czym się zajmujemy?

Przede wszystkim edukacją i rekomendacją.
Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, profilaktyki zdrowia, osiągnięć – posiadającej 5 tysięcy lat doświadczeń – medycyny chińskiej i tybetańskiej, a także własnej przedsiębiorczości!

Aby poszerzać wiedzę o zdrowiu i produktach TIENS, często organizujemy spotkania z lekarzami, uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach. Nie rzadko konferencje łączymy z ciekawymi wyjazdami bądź zjazdami integracyjnymi.

A oto kilka zdjęć z wycieczki do Chin połączonej z obchodami 15-lecia firmy TIENS:

CHINY Chiński Mur CHINY Świątynia Nieba CHINY Świątynia Nieba CHINY Kamienny Las CHINY Kanion Skok Tygrysa

Aby obejrzeć więcej zdjęć z podrózy do Chin zapraszam tutaj

ze szkoleń i Konferencji zapraszam tutaj .


Pracujemy w zespole działającym na terenie nie tylko Polski, ale i za granicą, który się wzajemnie wspomaga i szkoli w drodze do sukcesu. Każdy pracuje na własny rachunek, ale nie jest sam!

Ponieważ Klub TIENS może być odpowiedzią na wiele oczekiwań – w zależności od wyobraźni i posiadanych umiejętności – każdy może znaleźć w nim coś dla siebie.

Od chwili rozpoczęcia współpracy, oferujemy każdemu wszelką pomoc, doradztwo i wiedzę. Aby odnieść sukces, trzeba zająć się budowaniem rynku w sposób profesjonalny, a tego trzeba się nauczyć.

Zdrowie, pieniądze, podróże po świecie, mnóstwo przyjaciół, wszystko to MOŻESZ OSIĄGNĄĆ!!!


Zobacz, jakie są korzyści współpracy z TIENS


Jak znalazłam się w TIENS?

Firmą TIENS zainteresowałam się ok. 13 lata temu. Wcześniej poznałam kilka innych firm działających w MLM, jednak w każdej z nich czegoś mi brakowało. Ale może od początku…

Posiadając wykształcenie techniczne, przez 30 lat pracowałam na etacie, jako techniczny specjalista. Na początku praca ta przynosiła mi dużo satysfakcji, dzięki niej miałam możliwość zwiedzenia podczas licznych delegacji: Las Vegas, Wielkiego Kanionu, Izraela i wielu innych ciekawych miejsc.

Morze Martwe
Izrael na wielbłądzie
Dziki Zachód
Wielki Kanion

Niestety, nie znając nawet podstaw profilaktyki, jak większość ludzi, z wiekiem zaczęłam odczuwać coraz to więcej dolegliwości.

Zdrowiem i biznesem MLM zainteresowałam się ok. 17 lat temu. Odkrywałam te nowe dziedziny z zainteresowaniem, gdyż nagle zdałam sobie sprawę, że w dużej mierze można mieć wpływ na swoje zdrowie, a nawet można zmienić całe swoje życie, jeżeli się tylko tego pragnie!!!

Uczestniczyłam w wielu spotkaniach i szkoleniach różnych firm MLM, słuchałam wykładów różnych lekarzy, i wszędzie można było wyciągnąć tylko jeden słuszny wniosek: 70% zdrowia zależy od nas samych! Od tego co jemy, jaki prowadzimy tryb życia, a na to w znacznym stopniu możemy mieć wpływ, zwłaszcza korzystając ze wspaniałych produktów firmy TIENS!

System marketingowy firmy TIENS jest tak unikalny, że nawet „nie fachowiec” może odnieść w nim sukces.
Poznając tajniki MLM i możliwości systemu firmy TIENS nagle uświadomiłam sobie, że pracując na etacie tak naprawdę nie mam na nic wpływu, pracuję dla dobra prezesów, nie inwestując w ogóle w swoją przyszłość.

Postanowiłam to zmienić i teraz mam więcej czasu dla siebie i dla moich bliskich. Mam więcej czasu, żeby zadbać o zdrowie. Moim celem jest wypracować sobie dochody pasywne, zwiedzać świat i żyć długo i szczęśliwie :).

A to wszystko mogę uzyskać, współpracując z firmą TIENS.

I TY również. Zapraszam Cię do naszego Klubu i wspólnego „tiensowania”.


Zapraszamy do WSPÓŁPRACY z TIENS