Wiosenne oczyszczanie

Zgodnie z Tradycyjną Medycyną Chińską wiosna jest przemianą Drzewa. Z narządów ludzkich wątrobę również przyporządkowuje się przemianie Drzewa.

Watroba
Jest ona źródłem życia i jeśli w odpowiedni sposób potraktujemy ją na wiosnę, będzie dobrze funkcjonować przez cały rok.
Bez względu na to, jak zdrowo się dziś czujesz, musisz odpowiednio zadbać o swoje ciało i wątrobę właśnie teraz – na progu wiosny. Jest bardzo ważne, aby wiosną więcej odpoczywać.

Chińska maksyma głosi, że gdy leżysz – krew w twoim ciele przechodzi przez wątrobę kończąc proces detoksykacji. Trzeba pamiętać, że wątroba jest najbardziej aktywna pomiędzy godziną 23.00 a 3.00 rano. Dlatego, jeżeli nie leżysz i nie odpoczywasz w tym czasie – detoksykacja nie jest kompletna.

Równie ważna wiosną jest odpowiednia dieta. I nie chodzi tutaj wcale o to, żeby jeść mało, czy się głodzić, ale o to, by jeść produkty odpowiednie dla naszej wątroby. W czasie przesilenia wiosennego należy również unikać palenia tytoniu i picia alkoholu.

Wiosenna dieta powinna być bogata w kiełki fasoli, szpinak, seler, szparagi i zieloną sałatę. Należy też unikać tłustych i pikantnych potraw.

Zadbaj wiosną o swoją wątrobę i przewód pokarmowy, a będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem przez cały rok!

W celu wsparcia procesów Wiosennego Oczyszczania proponujemy naszą tajną broń w walce o utrzymanie prawidłowych funkcji wątroby przez cały rok: Oczyszczającą serię Suplementów TIENS:

  • Chitosan TIENS
  • Capsilite TIENS
  • Banting TIENS
  • L- Karnityna TIENS
  • Olej z czosnku TIENS
  • Ikan

Wszystkim, którzy chcą razem z nami rozpocząć Wiosenne Oczyszczanie, prezentujemy kwietniową promocję:


Kup dowolne 4 produkty z rekomendowanej listy Oczyszczającej serii suplementów TIENS i otrzymaj za symboliczną złotówkę Herbatkę piękności (Hair, Skin, Nail Infusion)


Dodatkowo – otrzymaj za złotówkę miętową pastę do zębów Orecare, jako Wiosenny Prezent do każdych 500 PV osobistych zakupów